O nás

Spoločnosť INFORMA a.s. tvorí tím konzultantov a vývojárov zameraných na implementáciu SAP systémov najmä pre výrobné podniky. Máme dlhoročné praktické skúsenosti z výrobných podnikov na Slovensku, v Maďarsku a v Českej republike. Zákazníkom pomáhame s optimalizáciou IT procesov v prostredí SAP, konverziou SAP ERP na SAP S/4HANA, poskytneme podporu v nasadení S/4HANA aj ako greenfield. Pracujeme s riešeniami ako sú SAP Materials Management, SAP Sales and Distribution, SAP Plant Maintenance. Máme tím skúsených konzultantov pre procesy a komplexné SAP riešenia pre personalistiku. Vyvíjame zákaznícke rozšírenia s použitím technológií Fiori, SAP Cloud Platform a ďalších. Taktiež ponúkame vývoj vlastných aplikácií (Windows, webové a mobilné aplikácie) integrovaných so systémom SAP ako aj aplikácií pre non-SAP zákazníkov.


Záleží nám hlavne na vysokej kvalite našich služieb, dodržaní dohodnutých podmienok, ako aj termínov realizácie projektov a vytváraní dlhodobých vzájomne rovnocenných vzťahov so zákazníkmi a obchodnými partnermi.


Sme člen MIBCON Group a.s., významného SAP partnera, ktorý pôsobí hlavne na Slovensku a v Čechách. Zároveň sme sa so spoločnosťou MIBCON SK s. r. o. dohodli na vzájomnom prepojení, ktoré zastrešuje materská spoločnosť MIBFORMA a.s. Vďaka tomuto spojeniu dokážeme ponúkať pridanú hodnotu spolupráce a spoločne aj s ďalšími členmi skupiny MIBCON poskytnúť ako jeden tím komplexné služby naprieč podnikovými systémami s použitím najnovších technológií a implementáciou noviniek zo sveta SAP.

Sme súčasťou skupiny Mibcon Viac o skupine Mibcon